Regulamin

KAŻDY KLIENT KORZYSTAJĄCY Z ZAKUPÓW W SKLEPIE WWW.DOTOFFICIAL.PL JEST ZOBOWIĄZANY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM.

Sklep internetowy www.dotofficial.pl jest własnością firmy „DOT” Sonia Mastalerz ul. Paulińska 6, 31-065 Kraków, NIP 6751528087, REGON 363151172. Sklep prowadzi sprzedaż jedynie produktów firmy „DOT”.

Dane do przelewu:
Bank ING: 98 1050 1445 1000 0092 1934 2426
DOT Sonia Mastalerz
ul. Paulińska 6
31-065 Kraków, Polska

Poniższy regulamin określa:
• zasady zamawiania produktów oferowanych przez sklep oraz sposób realizacji zamówień; wymianę, zwroty i reklamacje;
• ochronę danych osobowych klienta oraz pozostałe postanowienia końcowe.

ZASADY ZAMAWIANIA I REALIZACJI

1. Klient składa zamówienie na stronie sklepu www.dotofficial.pl.
2. Przyjęcie zamówienia jest potwierdzone drogą mailową.
3. Po wpłynięciu na podany rachunek bankowy wpłaty dotyczącej zamówienia, następuje jego realizacja, której termin wykonania ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia i uzgadniany z klientem drogą mailową.
4. Do realizacji zamówienia potrzebne są dane klienta, adres dostawy, kontakt mailowy i telefoniczny. Kontakt na linii klient-sklep odbywa się drogą mailową. Kontakt telefoniczny wymagany jest tylko i wyłącznie dla kuriera dostarczającego przesyłkę.
5. Dany produkt jest wykonywany wyłącznie pod zamówienie klienta, dlatego prosimy o składanie przemyślanych zamówień.
6. Ceny produktów podane są w złotych polskich. Ceny w chwili przyjęcia zamówienia są wiążące, natomiast sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen w ofercie, wprowadzenia obniżek i promocji.
7. Do każdego wysyłanego produktu, dołączony jest paragon lub rachunek oraz formularz zwrotu.
8. Do każdego zamówienia doliczane są koszty wysyłki, które są zależne od wagi i gabarytów zamówionych produktów oraz wybranej formy dostawy:
• Poczta Polska - przesyłka priorytetowa polecona lub firma kurierska. Firma „DOT” nie ponosi odpowiedzialności za terminy dostaw w/w firm;
• Nie wysyłamy zamówionych produktów "za pobraniem"; Wszystkie płatności przechodzą przez rachunek bankowy firmy „DOT”;
9. W szczególnych przypadkach, niezależnych od firmy zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji lub odstąpienia od jego wykonania, o czym niezwłocznie powiadomimy klienta (np. w przypadku braku surowca potrzebnego do wykonania zamówienia).

PŁATNOŚCI, WYMIANY, ZWROTY I REKLAMACJE

1. PŁATNOŚCI
Dostępne formy płatności:
a) przelew tradycyjny
b) płatności obsługiwane przez Blue Media S.A. 
c) karty płatnicze:
• Visa
• Visa Electron
• MasterCard
• MasterCard Electronic
• Maestro

Płatności Shoper

 W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

2. WYMIANA
W niektórych przypadkach można wymienić dostarczony towar. Wymianę należy uzgodnić ze sklepem, wówczas termin realizacji wymiany zostanie ustalony. Niezawinione przez producenta koszty ponownej wysyłki ponosi klient. Przesyłkę należy oznaczyć napisem "WYMIANA". Towar wymieniany nie może być używany lub uszkodzony. W przypadku różnic w cenie wymienianego towaru, należy dołączyć wystawiony rachunek, a różnicę ceny wpłacić na rachunek bankowy sklepu.

3. ZWROTY
Zgodnie z ustawą, klient może zrezygnować z zakupionego towaru w ciągu 14 dni roboczych od odebrania przesyłki. Zwrot kwoty zapłaconej za zamówiony produkt nastąpi na przesłany nr konta bankowego w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zwrotnej przesyłki. Nie dokonujemy zwrotów za pobraniem na wysłany towar. Przesyłkę należy oznaczyć napisem "ZWROT" i odesłać KURIEREM (prosimy nie odsyłać paczek Pocztą Polską) na adres:

DOT Sonia Mastalerz
ul. Paulińska 6
31-065 Kraków
tel. 668 266 444


Zwracany towar nie może być używany lub uszkodzony. Należy do niego dołączyć paragon oraz wypełniony formularz zwrotu (do pobrania TUTAJ)

4. REKLAMACJE
W przypadku reklamacji należy odesłać reklamowany towar, wcześniej zgłaszając reklamację droga mailową z opisem wad o charakterze niezgodności z umową. Przesyłkę należy oznaczyć napisem "REKLAMACJA". Należy do niej dołączyć rachunek oraz wypełniony załączony formularz. Po otrzymaniu przesyłki przez firmę, w terminie 14 dni roboczych klient otrzyma informacje o sposobie rozpatrzenia reklamacji:
• Naprawa;
• Wymiana na nowy produkt;
• Zwrot pełnej kwoty wraz z kosztami wysyłki.
W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji, np. uszkodzeń produktu z winy klienta lub niewłaściwego użytkowania, towar zostanie wysłany wraz z opinią na temat odmowy. Przy dostawie przesyłki, klient jest zobowiązany do jej sprawdzenia celem ustalenia czy uszkodzenia mechaniczne produktu nie powstały podczas transportu. W tym przypadku należy spisać stosowny protokół w obecności przedstawiciela firmy dostarczającej przesyłkę.
Wszystkie produkty oferowane na stronie www.dotofficial.pl są nowe i wykonane przez firmę „DOT”.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe Klienta są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) oraz innymi aktualnie obowiązującymi, tj. przez cały okres przetwarzania określonych danych, przepisami prawa o ochronie danych osobowych. Przetwarzanie danych osobowych Klienta jest niezbędne do wykonania umowy, której Klient jest stroną - odpowiednio umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną i /lub umowy sprzedaży. 

Zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku „O ochronie danych osobowych dz. ust.133 poz. 883” dane osobowe klienta przetwarzane będą wyłącznie przez firmę „DOT” Sonia Mastalerz, w celu realizacji zamówień w sklepie internetowym www.dotofficial.pl. W innych sprawach nie wymienionych w regulaminie, obowiązują przepisy kodeksu cywilnego i ustaw regulujących działalność i funkcjonowanie sklepu. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl